Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Скільки коштує робота фотографа
Скільки коштує робота фотографа ? Це перше питання , яке задають майбутні молодята. Відповідь на який найчастіше вирішує першу дилему : а чи брати фотографа ? У разі позитивної відповіді виникає друга дилема : як вибрати фотографа ? Тут не буду вдаватися у вирішення першої і другої дилем - про це в інших статтях . А спробую відповісти скільки коштує фотограф на весілля або ваші готові весільні фото . Для тих кому не терпиться дізнатися вартість пройдіть за посиланням або качайте калькулятор вартості . А хто хоче дізнатися звідки цифри - читаємо далі ... 
 Отже , середня вартість набору весільного фотографа становить ( ціни орієнтовні і можуть коливатися в різні сторони :-)) 
- Фотокамера - 8000 грн. 
- Об'єктив - 3500 грн. 
- Фотоспалах - 3000 грн. 
- Акумулятори - 400 грн. 
Разом маємо вартість фотообладнання - 14900 грн. Далі щоб отримати готові фото в електронному вигляді , їх необхідно обробити на комп'ютері , для чого природно необхідний сам комп'ютер і програмне забезпечення: 
- Системний блок + монітор - 5500грн . 
- Програмне забезпечення ( windows , photoshop , Lightroom та ін) - 8300 грн . 
Разом копьютрний комплект з програмним обеспечнних - 13800 грн. Всього 28700 грн. Розділимо це на ресурс роботи обладнання , додамо гонорар фотографа і отримаємо 1,20 грн . за одне готове фото в електронному вигляді ( без художньої обробки) . Вартість же художньої обробки одного фото становить 10 ... 20 грн . в залежності від складності . Разом виходить що одна година фотозйомки коштує від 120 грн. , Але це якщо фотограф буде працювати цілий день.
Природно , що на одну годину ніхто за такі гроші фотографувати не буде, тому фотографи встановлюють мінімальну суму замовлення за яку є сенс працювати. Фотографи зі своїм "Іменем ", з вартісним устаткуванням мають ціни значно вище , крім того чим більше місто , тим вище ціни. Але й не варто орієнтуватися , що восьмигодинна фотозйомка обійдеться в 120 * 8 = 960 грн. Це не так.
Практично всі молодята замовляють (або фотографи включають у вартість самі , як само собою зрозуміле ) художню обробку фото , друк фотографій , оформлення фотоальбому , створення слайд -шоу. Останнім часом стали модні фотокниги - оформлення фотокниг та їх друк - теж плюс до вартості замовлення . Тому вартість роботи не тільки кожного фотографа, а й кожного замовлення індивідуальні і можуть сягати від мінімального замовлення (наприклад 300 грн.) до 3000 або і 5000 грн.
Категория: Мои статьи | Добавил: myhalych (17.10.2013)
Просмотров: 3000 | Теги: фотограф на весілля, замовити фотографа, вартість фотозйомки, весільний фотограф, фотограф | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Приветствую Вас Гость
Украина онлайн top.PhotoPulse.ru - рейтинг фоторесурсов